MÖBLER / Bord / Konsolbord 15143048

nr 1514 3048

Konsolbord

Nyrokoko, med träskiva. Bredd: 66 cm, djup: 37 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 9 januari 2023
kl 18:29:51

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.