MISCELLANEOUS / Books & Maps / Earth globe 14808254

nr 1480 8254

EARTH GLOBE

miniature. Height: 24, wear, damages.

Miniatyr. Höjd: 24 cm

Condition: slitage, skador

SEK 900

Monday August 1 2022
at 19:12:36