MÖBLER / Bord / Blompiedestal 7832571

nr 783 2571

Blompiedestal

1800-tal, diameter: 30, höjd: 74

Kondition: skadad, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

550 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 17:06:03