BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8794109

nr 879 4109

Bordslampa

Bronsskulptur

Kondition: skador/slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 3 mars 2014
kl 20:21:00