BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8794109
nr 879 4109
Bordslampa
Bronsskulptur
Kondition: skador/slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 3 mars 2014
kl 20:21:00
900 kr
800 kr
1.000 kr
1.700 kr
1.300 kr
1.800 kr