MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bricka 5588039
nr 558 8039
Bricka
Lenght: ()
1800-talets 1:a hälft, bemålad plåt, motiv krigsfartyg och tempel i landskap, längd: 76x55
Condition: färgbortfall, slitage
1200
SEK 1700
Monday December 15 2008
at 16:00:00
1.400 kr
1.600 kr