KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12257174

nr 1225 7174

Axel Lilliehöök

(f. 1930), Sverige

Etsningar, 2 st, Signerad, daterad 1984. Motivet: 22x22 cm

Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.

Utrop:

500 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:47:33

Axel Lilliehöök

Läs mer om Axel Lilliehöök