ÖVRIGT / Diverse / Broschyrer 8941027
*
nr 894 1027
Broschyrer
1950-tal, Motorcyklar
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:50:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 16:06:27
1
100 kr
1/5 10:02:25
2
400 kr
12/5 08:42:58
3
200 kr
12/5 14:17:04
4
350 kr
12/5 14:17:40
4
Vinnande bud
12/5 15:50:22
5
500 kr
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: broschyrer motorcyklar
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:53
-
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:43
-
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:13
-
6155 Fönster
2 par, (valv), 68x45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:37
*
Broschyrer
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1027
Broschyrer
1950-tal, Motorcyklar
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 16:06:27 | 1 | 100 kr |
1/5 10:02:25 | 2 | 400 kr |
12/5 08:42:58 | 3 | 200 kr |
12/5 14:17:04 | 4 | 350 kr |
12/5 14:17:40 | 4 | Vinnande bud |
12/5 15:50:22 | 5 | 500 kr |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: broschyrer motorcyklar
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:53 -
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:43 -
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:13 -
6155 Fönster
2 par, (valv), 68x45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:37