GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 6488570
nr 648 8570
JARDINIERE
height: 31, wear, damages.
höjd: 31
Condition: slitage, skador
100
SEK 200
Monday July 19 2010
at 19:39:28
100 kr
150 kr