MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 6514435

nr 651 4435

Matsalsgrupp

Matsalsbord + 10 st stolar + 2 karmstolar, Engelsk modell, + 2 ilägg

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 16 augusti 2010
kl 17:51:06

14/8 13:32:57 1      Vinnande bud