MÖBLER / Soffor / Soffa 11865303
nr 1186 5303
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Soffa, Samsas. Längd: ca 185
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:36:31
28/5 06:46:41
Samsas (Carl Malmsten)