ÖVRIGT / Diverse / Nålfat 4652329
nr 465 2329
Nålfat
Metall, Orientaliskt, längd: 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 17:38:55