ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksbil 11105234
*
nr 1110 5234
Leksaksbil
grönmålad plåt, Japan, längd: 19 cm, Volkswagen Karmann Ghia
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:41:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 12:57:41
1
450 kr
29/4 22:42:08
2
500 kr
10/5 22:20:20
3
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien grönmålad plåt japan japansk leksaker leksaksbil
-
3173 Gingerdockor
2 st + tillbehör. Höjd: 18,5-20 cm, 1950-tal
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
18 november kl 20:41
-
3323 Leksaksbjörn
"Janus - Bear", vridbart huvud, Schuco, Tyskland. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
18 november kl 20:41
-
3182 Plåtleksak
Stadsbud. Längd: 16 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
18 november kl 18:59
*
Leksaksbil
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 5234
Leksaksbil
grönmålad plåt, Japan, längd: 19 cm, Volkswagen Karmann Ghia
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/4 12:57:41 | 1 | 450 kr |
29/4 22:42:08 | 2 | 500 kr |
10/5 22:20:20 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien grönmålad plåt japan japansk leksaker leksaksbil
-
3173 Gingerdockor
2 st + tillbehör. Höjd: 18,5-20 cm, 1950-tal
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
18 november kl 20:41 -
3323 Leksaksbjörn
"Janus - Bear", vridbart huvud, Schuco, Tyskland. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
18 november kl 20:41 -
3182 Plåtleksak
Stadsbud. Längd: 16 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
18 november kl 18:59