MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 4366451
nr 436 6451
Chiffonjé
1800-tal, mahogny, längd: 119, djup: 55, höjd: 138 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 30 oktober 2006
kl 17:37:52
800 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr