KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781045

nr 1478 1045

Oidentifierad konstnär. Signerad, religiöst motiv, 1800-tal, empireram. Olja på duk, 77x55 cm, yttermått inklusive ram: 100x77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:33:14

  • Klassiska