FURNITURE / Tables / Lady's working table 10985339

nr 1098 5339

LADY'S WORKING TABLE

Saknar skinnskiva, length: 67 cm, width: 40 cm, height: 74 cm, wear, damages.

Saknar skinnskiva, längd: 67 cm, djup: 40 cm, höjd: 74 cm

Condition: slitage, skador

SEK 450

Monday Mars 27 2017
at 19:22:55