KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 16406303
nr 1640 6303
Sixten Fager
(f. 1920), Sverige
Färgkrita, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 53x37-68x52 cm
Sixten Fager, född 1920, svensk målare,
Utrop:
600 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:39:08