MÖBLER / Bord / Soffbord 10906103
nr 1090 6103
Soffbord
Chippendalestil, diameter: 86 cm, höjd: 61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2017
kl 20:06:40
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr