KONST / Litografier / Färglitografi 17133007
nr 1713 3007
Hans Konnman
(f. 1949), Sverige
”Fiskebod”. Signerad, numrerad 10/75. Färglitografi, bildmått: 28x40 cm. Yttermått inklusive ram: 40x50 cm, oramat löst blad
Hans Andersson Konnman, svensk konstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:51:55