ÖVRIGT / Diverse / Skål+ 5431754

nr 543 1754

Skål+

Slev, ryssland + Stop, diameter: 27, höjd: 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 september 2008
kl 17:30:54