BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 7165358
nr 716 5358
Ljusstakar
Ett par, Nysilver, höjd: 19
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 september 2011
kl 17:42:57
22/9 00:33:22
24/9 16:49:41
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.