KONST / Litografier / Serigrafi 15263239

nr 1526 3239

Marcel Strüwer-van Zuylen

(f. 1969)

Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), Signerad, numrerad 314/350. Bladets mått: 68x48, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

måndag 6 mars 2023
kl 19:43:04