KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Collage 13967653
nr 1396 7653
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Collage + gravyrer, 1 + 5 delar, mapp. Signerade. Numrerad 96/150. Oramade lösa blad, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:41:36
10/5 14:36:03
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson