KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6525115
nr 652 5115
Akvarell
32x19, signerad, EH, 1913, a tergo: 'Landskap efter regn' från Toftasjöarne i Halland
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 19:50:04