KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965454
nr 1496 5454
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:02:38
300 kr
350 kr
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson