KONST / Litografier / Litografi 16259318
*
nr 1625 9318
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Litografi, "Mick Jagger". Signerad, numrerad ac, yttermått inklusive ram: 105x75 cm
Kondition: skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant,
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juni 2024
kl 19:31:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/6 10:46:10
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Läs mer om Robert Benson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier numrerad ac robert benson storbritannien
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:31
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02
*
Robert Benson
Kondition: skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant,
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Läs mer om Robert Benson
nr 1625 9318
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Litografi, "Mick Jagger". Signerad, numrerad ac, yttermått inklusive ram: 105x75 cm
Kondition: skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant,
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 juni 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/6 10:46:10 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.Läs mer om Robert Benson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier numrerad ac robert benson storbritannien
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:31 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02



