Ã–VRIGT / Vapen & Militaria / Värjor 14419202

nr 1441 9202

Värjor

2 st. Längd: 77-97 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 januari 2022
kl 19:15:26

22/12 19:57:19 1      100 kr
26/12 12:54:32 2      Vinnande bud