KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15805104
nr 1580 5104
Björn Blomberg
(1925-2003)
Björn Blomberg (1925-2003), Signerad. Signerad, daterad 1984. Akvarell, bildmått: 36x43cm, yttermått inklusive ram: 52x558cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:19:11
20/11 18:04:34