KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5508235

nr 550 8235

Pastell

Signerad Tex Berg, Spanien, 23x31

Utrop:

100 kr

måndag 3 november 2008
kl 16:52:52