KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5508235
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller europa färgkrita pastell spanien spansk spanska sydeuropa vattenfärg
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:24
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller europa färgkrita pastell spanien spansk spanska sydeuropa vattenfärg
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:24



