MÖBLER / Bord / Slagbord 8516171
nr 851 6171
Slagbord
längd: 165 cm, djup: 80 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:49:20
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr