FURNITURE / Tables / Coffee table 6093759

nr 609 3759

COFFEE TABLE

1950s, Sweden, length: 120, wear.

50-tal, Sverige, längd: 120

Condition: slitage

300

SEK 150

Monday November 9 2009
at 19:40:06

8/11 20:02:08 1      100 kr
8/11 22:03:36 2      Vinnande bud