MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Box 13603090
nr 1360 3090
BOX
19th century. Length: 51, wear, damages.
1800-tal. Längd: 51 cm
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday November 16 2020
at 20:05:03
100 kr
150 kr