KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14367010
nr 1436 7010
Oljemålningar
ett par. Signerad Veerman. Olja på duk, 20x25, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:16:41
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)