MÖBLER / Bord / Salongsbord 12769149
nr 1276 9149
Salongsbord
Gustaviansk stil, Bredd: 80cm. Djup: 56 cm, höjd: 76cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:37:31
18/9 19:46:57
Den Gustavianska stilen