KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Oljetryck 6238166

nr 623 8166

Oljetryck

1 par, 1800-tal, 50x30, konvexa, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 februari 2010
kl 19:15:29

6/2 15:11:02 1      Vinnande bud