BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Gueridon 9963268

nr 996 3268

Gueridon

Gjutjärn, höjd: 142 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 23 november 2015
kl 20:51:29