MÖBLER / Bord / Spelbord 15664271
nr 1566 4271
Spelbord
senempire. Bredd: 93 cm. Djup: 45 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:26:31
20/9 21:49:05
100 kr
24/9 15:23:39
Senempiren