KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14323344
nr 1432 3344
San Lundberg
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 19,5x39,5
San Lundberg, svensk målare och keramiker född 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:57:41
21/11 02:51:07