KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8759053
nr 875 9053
Färgetsning
Alexandra Kern, Signerad, 126/200, motivet: 25x19
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:34:46
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr
800 kr
500 kr
700 kr