KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13846039

nr 1384 6039

Skulptur

Järn, Fågel. Höjd: 38 cm

Kondition: slitage, skador, rost

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:33:32