GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålningar 7797137

nr 779 7137

Glasmålningar

3 st, Sent 1800-tal, Landskap med vattenscener, 38 x 58

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 september 2012
kl 18:52:01

23/9 06:59:37 1      Vinnande bud