MÖBLER / Bord / Konsolbord 14235496
nr 1423 5496
Konsolbord
Med stenskiva. Bredd: 80 cm. Djup: 40 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador, ej komplett
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:25:48
100 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)