FURNITURE / Tables / Table set 15075137
nr 1507 5137
TABLE SET
2 parts, oriental. Height: 63-66, wear, damages.
2 delar, Orientaliskt. Höjd: 63-66 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 150
Monday December 5 2022
at 20:12:57
1/12 14:03:27
100 kr
5/12 20:07:57