MÖBLER / Bord / Cake stand 10684274
nr 1068 4274
Cake stand
höjd: 77 cm, diameter: 43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:16:13
200 kr