KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13603173

nr 1360 3173

Gravyrer

4 st, Kolorerade, 1700-/1800-tal, Palats och städer. Motivet: 28x39 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:29:55

12/11 16:09:57 1      500 kr
16/11 19:54:23 2      Vinnande bud