LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 10471220
nr 1047 1220
FLOOR LAMP
1950s, wear, damages.
1950-tal
Condition: slitage, skador
800
SEK 1000
Monday August 1 2016
at 19:49:23
300 kr
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr