KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9338071

nr 933 8071

Per Olov Ultvedt

(1927-2006), Sverige

Pastell , Per Olov Ultvedt, signerad, 27x39

Kondition: skadad

Per Olov Ultvedt, svensk bildkonstnär född 1927, död 2006 .

Utrop:

2.000 kr

Såld:

300 kr

söndag 21 december 2014
kl 19:33:51

21/12 11:27:03 1      Vinnande bud

Per Olov Ultvedt

Läs mer om Per Olov Ultvedt