KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9338071
nr 933 8071
Per Olov Ultvedt
(1927-2006), Sverige
Pastell , Per Olov Ultvedt, signerad, 27x39
Kondition: skadad
Per Olov Ultvedt, svensk bildkonstnär född 1927, död 2006 .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
söndag 21 december 2014
kl 19:33:51
21/12 11:27:03
Per Olov Ultvedt
Läs mer om Per Olov Ultvedt