Föremål som liknar
7008 Miniatyrbyrå
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 januari 2026
6678 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7204 Glasmålning
Kina, yttermått inklusive ram: 70x50 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7108 Herrarmbandsur
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
7083 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6063 Skulpturer
5 st, glaserad keramik. Fåglar & hund, Höjd: 12-28 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
6513 Marionettdocka
”Pelham puppet”, Mimi Pigg. Höjd: 30 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026