Föremål som liknar bla
7104 Allmoge
3 delar, diverse, bland annat gunghäst
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6436 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7025 Litografier
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6017 Fotografisk bild
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6510 Tallrikar
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6654 Glasskulpturer
2 st, bland annat Mats Jonasson, 8x7 cm. Höjd: 13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6054 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6729 Fotokonst
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6053 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026