Föremål som liknar bla

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7184 Dukar
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6223 Färglitografi
    Såld: 150 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7115 Diverse guld
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7104 Allmoge
    3 delar, diverse, bland annat gunghäst
    Såld: 200 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6436 Etsning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7025 Litografier
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 januari 2026