Föremål som liknar bla
7184 Dukar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6223 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
7115 Diverse guld
Såld: 3.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6471 Bordslampor
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6405 Takarmatur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6039 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7104 Allmoge
3 delar, diverse, bland annat gunghäst
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6436 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7025 Litografier
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026