Föremål som liknar W

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7088 Ugnsform
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7011 Takarmatur
    IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7002 Oljemålning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6384 Skål
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7059 Whiskyglas
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7021 Röllakan
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6382 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7045 Färglitografi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7095 Skål
    Såld: 250 kr

    Såldes den 19 januari 2026